24Option recenzja i opinie

Recenzja 24Option

24option to jedna z lepiej rozpoznawalnych marek na rynku opcji binarnych. Broker działa od roku 2009 i jest wiodącym przedstawicielem branży. Jest również oficjalnym sponsorem drużyny piłkarskiej FC Juventus.

Link rejestracyjny z bonusem do 100%!

Zapisz się do brokera z naszego linka, złóż depozyt, dokonaj kilku transakcji i otrzymaj dostęp do unikalnych strategii i narzędzi w naszej strefie VIP!

24option to nazwa handlowa firmy Rodeler Limited, która jest zarejestrowana na Cyprze. Podlega również regulacji cypryjskiego urzędu CySec (207/13).

24Option jest to jeden z najpopularniejszych brokerów na świecie. Serwis jest przetłumaczony na 17 języków w tym j. polski. Nawigacja w serwisie nie sprawia trudności, wszystkie funkcje są intuicyjnie rozmieszczone i przystępne. Po założeniu konta miłym dla nas zaskoczeniem był bezpośredni kontakt przedstawiciela serwisu w języku polskim. Dowiedzieliśmy się, że polskie wsparcie klienta działa od maja 2014 i obsługiwane jest przez 2 osoby. Od 2016 roku dodana została polska wersja językowa strony a także możliwość wpłat expresowych za pomocą serwisu przelewy24.

Oprócz standardowego konta możemy również rozważyć założenie konta typu VIP, które dzieli się na konto typu Gold i Platinum. Dołączenie do programu VIP jest związane z wyższym minimalnym depozytem. Kwota $5000 pozwala otrzymać status GOLD, dzięki któremu otrzymasz dodatkowy 2% zwrot od wygranych opcji. Zamiast więc standardowego zwrotu 85% otrzymasz 87%. Dodatkowo oferowany jest 50% bonus od wartości depozytu oraz trening osobisty z ekspertem serwisu. Status konta PLATINUM wiąże się z depozytem w wysokości $10,000. W zamian otrzymujemy dodatkowy 4% zwrot od wygranych opcji. Zamiast więc standardowego zwrotu 85% otrzymasz 89%. Jest to jeden z najwyższych oferowanych zwrotów na rynku. Dodatkowo oferowany jest 100% bonus od wartości depozytu a na dokładkę oprócz treningu osobistego z ekspertem serwisu, mamy nieograniczony dostęp do osobistego trenera.

Cechą brokera jest więc wysoki zwrot z inwestycji (do 89% dla konta Platinum) ale jednocześnie wysokie minimum depozytu, które wynosi aż $250. Wysoka jest również minimalna stawka gry, która wynosi $24. Do tego brokera trzeba więc się szykować z grubym portfelem.

Platforma 24Option

Platforma dla brokera 24option dostarczana jest przez firmę TechFinancials. Dostęp do platformy nie wymaga ściągania żadnej aplikacji, wystarczy przeglądarka www i rejestracja konta.  Jest to wygodna w użytkowaniu aplikacja, bardzo czytelna i intuicyjna, posiadająca bogaty zasób narzędzi pomocnych w realizacji zleceń, jak np. publikowane na żywo realne notowania aktywów czy sygnały inwestycyjne. Sygnały te należy jednak używać z dużą rozwagą, gdyż trzeba pamiętać bezwzględną zasadę, że w opcjach binarnych gramy przeciwko brokerowi (broker zarabia wtedy jeśli my ponosimy straty).

Oferowane rodzaje opcji to klasyczne high/low, krótkoterminowe (30, 60 sekundowe, 2 i 5 minutowe), Graniczne i OneTouch. W ofercie dostępnych jest około 130 rodzajów aktywów, co jest zadowalającym poziomem.

Ciekawą opcją platformy jest również wskaźnik graficzny "trader’s choice", który pokazuje nam aktualne trendy, czyli statystykę zagrań danego aktywa najlepszych użytkowników systemu. Na ile jednak jest on skuteczny, najlepiej przekonać się na koncie demo.

Platforma TechFinancials umożliwia również wcześniejsze zamknięcie opcji, co może być przydatne szczególnie jeśli korzystamy z analizy fundamentalnej. Ta funkcja dostępna jest jednak tylko dla niektórych opcji.

Charakterystyczny dla tej platformy jest innowacyjny sposób wyświetlania aktywów. Domyślnie są one bowiem ułożone wg kryterium czasu wygaśnięcia, od najkrótszych do najdłuższych. Można oczywiście ten sposób wyświetlania zmienić przy pomocy dostępnego filtrowania.

Czasy wygaśnięcia opcji są w przypadku opcji klasycznych z góry ustalone i głównie dostępne w dzień. Możemy je wybierać mniej więcej co 5 minut. Czym jednak dłuższy czas wygaśnięcia tym wybór staje się mniejszy. W przypadku opcji krótkoterminowych, to my wybieramy kiedy nasza opcja się aktywuje i wybieramy jedynie czas jej wygaśnięcia.

Zwroty z opcji wyglądają różnorodnie. Najlepiej wypada opcja na parze EUR/USD, GBP/USD i EUR/JPY o ile czas wygaśnięcia mieści się od około 10 minut do 2 godzin. Wtedy możemy liczyć na zwrot rzędu 82-83%.  Zwrot ten wygląda znacznie gorzej w przypadku opcji krótkoterminowych i długoterminowych (60-70%), choć w przypadku tych drugich wybór jest bardzo skromny.

Depozyty i wypłaty w 24Option

Konto w 24option zasilić możemy poprzez przelew bankowy (min. $1000), kartę kredytową oraz elektroniczne systemy płatności (np skrill, CashU a także PerfectMoney czy OkPay). Dla polskich klientów dostępna jest również możliwość realizacji wpłaty przy pomocy serwisu przelewy24 (min. $250). Przy rejestracji konta wybieramy również jego walutę (USD, EUR, GBP, JPY oraz RUB). Stąd zróżnicowane jest minimum depozytu: $250/€250/£250/¥25,000/ RUB 15,000.

Nie ma limitu wysokości wypłaty środków, aby jednak je wypłacić należy najpierw zweryfikować swoje dane osobowe. Wypłaty trwają do tygodnia czasu (najszybciej realizowane są na skrill).

Konto DEMO

Broker oferuje również dostęp do konta demo. Aby otrzymać dostęp do konta demo, konieczne jest jednak złożenie wcześniej minimalnego depozytu.

Wsparcie klienta

Strona przetłumaczona jest z angielskiego na 17 języków, i możemy zadzwonić do przedstawicieli aż w 21 krajach. Oto ich obecna lista:

Dodatkowo, możemy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy oraz czat. Ta ostatnia forma nie jest jednak zbyt pomocna, zazwyczaj jesteśmy proszeni o kontakt z managerem konta albo o podanie numeru kontaktowego.

Materiały szkoleniowe

Centrum edukacyjne serwisu jest mocno rozbudowane i posiada szereg użytecznych pozycji szczególnie dla osób początkujących. Oprócz artykułów oraz podstawowych informacji otrzymujemy darmowy dostęp do regularnych webinariów, obszerny e-book w wersji standardowej (pdf) oraz interaktywnej czy szkoleniowe filmy video z podziałem na użytkowników początkujących i zaawansowanych. Dodatkowo posiadacze konta typu VIP mają dostęp do porad eksperta oraz osobistego trenera. Na pewno więc każdy znajdzie coś dla siebie interesującego i pogłębi swoją wiedzę o opcjach binarnych, nawet jeśli nie jest konkretnie zainteresowany tym brokerem.

Bonus

24Option oferuje bonusy na zasadzie indywidualnych negocjacji z brokerem. Jego wysokość zależy więc od wielkości depozytu, ale nie przekracza 100% jego wartości.

24Option SCAM?

Po sieci krążą różne opinie o tym brokerze, ale absolutnie tego brokera nie można nazwać scamem. Wypłaty są realizowane bezproblemowo, również te na wyższe kwoty. Pojawiają się jednak sygnały, że najlepiej zarabiający użytkownicy otrzymują dodatkowy spread na kilka-kilkanaście pipsów, ale ta informacja nie jest sprawdzona. Warto jednak sprawdzać, czy nasze konto nie doświadcza żadnych negatywnych praktyk.

Podsumowanie

24Option to sprawdzony broker, którego polecamy głównie zaawansowanym użytkownikom. Wysokie minimum depozytu i stawki mogą bowiem zniechęcać początkujących graczy choć i oni mogą skorzystać chociażby z centrum edukacyjnego.

W zamian jednak otrzymujemy dostęp do profesjonalnej i czytelnej platformy, która oferuje jedne z najwyższych zwrotów na rynku. Szkoda jedynie, że nasz kraj nie jest dostatecznie doceniony przez tego brokera.

Forum dyskusyjne i opinie

Link do dyskusji

Szczegóły brokera
Nazwa brokera 24Option
Strona www www.24option.com
Rozpoczęcie działalności 2009
Kraj rejestracji Cypr
Regulacja tak (CySec)
Platforma TechFinancials
Rynki Forex, Indeksy, Akcje, Towary
Rodzaje opcji High/Low, One Touch, Boundary, Short Term
ilość aktywów 130
Opcje wpłaty karta kredytowa, przelew bankowy (przelewy24), skrill, PerfectMoney, cashU, Qiwi, Sofort, Webmoney, Giropay, AstroPay, Neteller, China Union Pay, OkPay
Opcje wypłaty karta kredytowa, przelew bankowy, skrill, PerfectMoney, cashU, Qiwi, Sofort, Webmoney, Giropay, AstroPay, Neteller, China Union Pay, OkPay
Min. Depozyt $250, €250, £250, ¥25,000
Min/Max Transakcja $24, $50,000
Min. wypłata $10
Prowizje za wpłaty/wypłaty brak
Zysk do 85%, do 89% dla konta VIP
Waluta konta USD, EUR, GBP, JPY, RUB
Bonus Do 100% negocjowany z managerem
Zwrot z nieudanych Inwestycji brak
Demo tak, na żądanie, po wpłacie depozytu
Wsparcie klienta on-line tak
Obsługiwane języki angielski, arabski, rosyjski, koreański, japoński, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, portugalski, rumuński, duński, chiński, turecki, indonezyjski, łotewski, szwedzki
Akceptacja traderów z USA nie
Czas wygaśnięcia opcji 30, 60 sekund, 2 i 5, 15, 30 minut, 1h, 24h, 1 tydzień
Materiały szkoleniowe przewodnik, słownik pojęć, e-book, webinaria, filmy szkoleniowe i szkolenia online.
Wsparcie urządzeń mobilnych tak

24Option rank

 • Platforma: TechFinancials
 • Start: 2009
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat
Działanie platformy
Support
Wygląd i funkcjonalność strony
Wiarygodność serwisu
Wybór metod płatności
Ilość materiałów szkoleniowych
Wysokość zwrotów
Ilość aktywów
Bardzo dobry

User Rating:

1.9/5
(12 votes)
 • Platforma: TechFinancials
 • Start: 2009
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat 80%
Działanie platformy 92%
Support 80%
Wygląd i funkcjonalność strony 100%
Wiarygodność serwisu 82%
Wybór metod płatności 82%
Ilość materiałów szkoleniowych 100%
Wysokość zwrotów 100%
Ilość aktywów 84%
89% Bardzo dobry

User Rating:

39
(12 votes)

Zalety
 • Regulacja przez Cysec
 • Ustabilizowana pozycja brokera na rynku
 • Wysokie zwroty
 • Przyjazna użytkownikowi platforma
 • Opcja zamykania pozycji
 • Materiały szkoleniowe dla początkujących
 • Terminowe wypłaty
Wady
 • Wysokie minimum depozytu i inwestycji2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej