Eopcje – opcje binarne | Globalna aktywność http://www.eopcje.pl/activity/ Kanał aktywności dla całej witryny. Mon, 25 Dec 2017 19:34:57 +0000 https://buddypress.org/?v=2.6.3 pl-PL 30 hourly 2 e2c1be66ba57ac6ad34c3522ae6ebaab Rafał stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/503/ Tue, 05 Dec 2017 10:56:49 +0000 0 27c3174202f0ca862017abb635585e2b Profil istrefa został zaktualizowany! http://www.eopcje.pl/activity/p/502/ Thu, 30 Nov 2017 09:51:40 +0000 0 0af0e52fbe131da64294b6c1f556816a istrefa stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/500/ Thu, 30 Nov 2017 09:47:19 +0000 0 b614572c8d290376f6ba9fde7ed4906e wlad123 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/498/ Mon, 13 Nov 2017 16:07:25 +0000 0 0fd5adea900e4081fa9ab0af8c50ab01 tmktrk stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/496/ Thu, 21 Sep 2017 19:28:45 +0000 0 778982a950fcc59902e34db29306fb5f Huskynalasky stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/494/ Wed, 30 Aug 2017 10:06:02 +0000 0 0d05da1790e27676cb30e81845cf955f Arov stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/492/ Mon, 24 Jul 2017 15:32:28 +0000 0 4a257bf4f81e696a6df91fe31701fbf6 gacmar1 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/490/ Fri, 23 Jun 2017 01:25:37 +0000 0 62a696c99a681af0894aa63017c90920 xPiotr started the topic Pytanie o wskaźniki in the forum Narzędzia, skrypty i wskaźniki http://www.eopcje.pl/forum-opcje-binarne/temat/pytanie-o-wskazniki/ Mon, 22 May 2017 19:06:45 +0000 Witam, jestem laikiem i mam kilka pytań, będę wdzięczny za pomoc 🙂

1. W metatradzerze jest RSI. Czy ten wskaźnik ma tendencje do przemalowywania się? I co znaczą opcje pod „Zastosuj do”

a) Close

b) Open

c) High

d) Low

e) Median Price

f) Typical Price

g) Weighted Close

2. Czym rożni się Stochastic od Stochastic oscylator? Dodam, że w Stochasti…[Czytaj więcej…]

]]>
003e7d8e1a5656f1bb8b488b1b5ac2ce xPiotr stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/487/ Mon, 22 May 2017 17:17:20 +0000 0 6f479f607dfb22168b5d8f563559aec5 Grajewski stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/485/ Tue, 16 May 2017 06:01:15 +0000 0 0aa2d45cff6009f0a82616e9783b1c1e Oldbooy stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/483/ Sun, 23 Apr 2017 21:10:40 +0000 0 1c1c383b4c5c468b47fc55abf445e4b4 www.easyfinanse.pl stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/481/ Wed, 12 Apr 2017 07:49:25 +0000 0 c27589edfa4196502cc8cd94e27dc957 lazeron stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/479/ Fri, 07 Apr 2017 09:32:19 +0000 0 0fa8431d416f7f3af59ecc7b0662fe8e djraperr77 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/477/ Sun, 26 Mar 2017 17:25:49 +0000 0 6156bd5894090c43336e9354f2c546e5 xgru stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/475/ Wed, 22 Mar 2017 12:24:55 +0000 0 f7415155b2eb0de24abc3a6808992be3 luis stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/473/ Sun, 05 Mar 2017 20:22:20 +0000 0 48d1fc92345f32d50e644395ae9e03bc geziu stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/471/ Thu, 02 Mar 2017 18:57:34 +0000 0 df591b367a524fd630b27043ec16d34a RTBstok stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/469/ Sun, 19 Feb 2017 10:44:32 +0000 0 4389736a9bf1fd585c1bdba434d39634 kenzo77 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/467/ Mon, 13 Feb 2017 15:25:29 +0000 0 386a7c87f274e161183a607a0bc1140e kero stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/464/ Sun, 22 Jan 2017 10:08:57 +0000 0 1eddd7e0934bfe628847dbc9125a3ac3 Bodhi stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/462/ Sat, 14 Jan 2017 21:35:08 +0000 0 fb6cf1cc13bd8f7991ce0aa3f5d8bf53 toja stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/460/ Wed, 04 Jan 2017 13:09:04 +0000 0 b0881243cb87525dfae2a7a2ceacc361 arty30 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/458/ Tue, 03 Jan 2017 16:57:38 +0000 0 ba357bfafe0a439e98333e719c3cd79e Dajmoz stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/457/ Sat, 24 Dec 2016 21:50:07 +0000 0 e395c12d1e8122a0d5121d093fbd0396 wojownik stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/455/ Tue, 20 Dec 2016 13:21:21 +0000 0 00bf5f3146815054c52dc30493ae2493 ufo103 zmienił/a swoje zdjęcie profilowe http://www.eopcje.pl/activity/p/454/ Wed, 07 Dec 2016 09:42:24 +0000 0 013a8927934a65aabe6386e17d2cb3b8 ufo103 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/452/ Wed, 07 Dec 2016 09:32:56 +0000 0 a714a96c814e307efeeade57f9b4a950 MegaSebatron stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/450/ Mon, 28 Nov 2016 11:14:42 +0000 0 bdbff0bb9f9050b02bc216c0676bc426 garethbarry stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/449/ Thu, 17 Nov 2016 16:45:51 +0000 0 a399c2076ae63e66e0fb84435ddfcb32 pazer83 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/447/ Wed, 16 Nov 2016 07:39:05 +0000 0 a184d87fd37bd79a63d85ef0e9f67954 bartbiniary stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/445/ Tue, 15 Nov 2016 17:04:12 +0000 0 66d16d379d949ed36523b18f97d9e484 gad stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/443/ Sat, 05 Nov 2016 16:34:03 +0000 0 6ea2e92b2479a7593590497f7c500d42 kniew stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/441/ Thu, 27 Oct 2016 02:10:25 +0000 0 791c23a31f7249f26af8f9f7afc3f884 Wlodek stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/440/ Wed, 19 Oct 2016 10:18:44 +0000 0 f97ab44a0f24ab4d67b55b0d7d6ca9b1 Adam stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/438/ Fri, 14 Oct 2016 18:23:56 +0000 0 0ba12fb0abcdc9a2b4100bf54bfadfec kokos stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/436/ Tue, 11 Oct 2016 08:36:44 +0000 0 4f96f97c11a1972f409237926f61a6ea and43 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/434/ Fri, 30 Sep 2016 20:32:34 +0000 0 a0c0ab04576024244675b42f79cd1f00 arbor stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/432/ Wed, 21 Sep 2016 22:41:29 +0000 0 601d20828458d05d0ae0b929d5272a34 fdenar stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/430/ Tue, 20 Sep 2016 18:32:51 +0000 0 90d6d7ad2fc779a4d3665ca615f02507 tatar7777 stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/428/ Mon, 19 Sep 2016 08:44:41 +0000 0 63136b13326f337d3950a46ba03d8e09 volt stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/426/ Sat, 17 Sep 2016 18:23:11 +0000 0 52771a076fbec1abc5d235d21182b657 wapaw stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/424/ Tue, 13 Sep 2016 12:41:15 +0000 0 6af9a20b1134a28e18e443d1bafc6aa4 ksadaj stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/422/ Wed, 31 Aug 2016 11:34:02 +0000 0 84de36066c8e0a01dd6889c309a6eff1 castor stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/420/ Thu, 25 Aug 2016 10:54:55 +0000 0 d4cf81ee3f0d19e6c93bc4637125a873 kiero stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/418/ Sat, 13 Aug 2016 20:58:43 +0000 0 9093741f68dfa7e342bfcbc20de93b57 Eopcje replied to the topic Strategia gral Carlucciego in the forum Strategie i systemy opcji binarnych http://www.eopcje.pl/forum-opcje-binarne/temat/strategia-gral-carlucciego/#post-6565 Thu, 04 Aug 2016 10:41:25 +0000 Pioterek, już Cie prosiłem, abyś pytanie niezwiązane ze strategią kierował na forum.

]]>
d7c5483ef2ce6cc69354fc150a65192c Lukasz T stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/415/ Tue, 02 Aug 2016 10:06:25 +0000 0 c9ebf55db10e4b30f218e3e1afa20c82 pioterek replied to the topic Strategia gral Carlucciego in the forum Strategie i systemy opcji binarnych http://www.eopcje.pl/forum-opcje-binarne/temat/strategia-gral-carlucciego/#post-6564 Mon, 01 Aug 2016 13:59:37 +0000 Mam pytanko. Uzywam także Grala do opcji binarnych natomiast interesuje mnie informacja. Czy da sie jakoś przeskoczyć np na wykresie jednominutowym do wykresu wstecz bez scrollowania oraz przesuwania wykresu ręcznie tak jak m.in na tradingview (go to ). Potrzebuje sprawdzic kilka wydarzen i interesuje mnie wykres minutowy np z 1 lipca tego roku. Gra…[Czytaj więcej…]

]]>
2e3fef552490817355b9b3692a532529 mamonka stał się zarejestrowanych użytkownikiem http://www.eopcje.pl/activity/p/412/ Fri, 29 Jul 2016 16:07:29 +0000 0