AnyOption opinie i recenzja. Oszustwo?

Recenzja AnyOption. Opinie i forum - czy AnyOption jest oszustwem?

AnyOption jest marką należącą do firmy Ouroboros Derivatives Trading Limited z siedzibą na Cyprze. Firma ta posiada licencję na działalność związaną z rynkiem opcji binarnych wydaną przez CySeC (licencja numer 187/12). Nie jest więc oszustwem a opinie są zazwyczaj pozytywne o tym brokerze.

Link rejestracyjny z bonusem do 100%!


 

Zapisz się do brokera z naszego linka, złóż depozyt, dokonaj kilku transakcji i otrzymaj dostęp do unikalnych strategii i narzędzi w naszej strefie VIP!

Broker przedstawia siebie jako pierwszy serwis publiczny udostępniający opcje binarne (działa od 2008 roku) i ocenia iż wciąż pozostaje największym tego typu serwisem. Aktualny na czas pisania recenzji Alexa rank (6,707) potwierdza bardzo wysoką popularność strony. Jest to więc w stosunku do dostępności platformy dla opcji binarnych serwis pionierski, który do dnia dzisiejszego utrzymuje wysoki poziom jakości i wiarygodności. AnyOption podjął również znaczące kroki aby być notowanym na londyńskiej giełdzie.

AnyOption to broker który nie oferuje najwyższych zwrotów ani wysokich bonusów, ale posiada zalety, które myślę że przyciągną pewne grono zwolenników. Co jest warte uwagi, to platforma wykreowana przez AnyOption była pierwowzorem dla wielu brokerów i deweloperów oprogramowania, między innymi dla najpopularniejszej platformy SpotOption. Jednakże ciągle zachowuje status unikalności oferując narzędzia dostępne tylko na tej platformie. Ale o samej platformie więcej w odpowiednim dziale.

Broker posiada dosyć konserwatywne podejście do swojej oferty, nie znajdziemy więc opcji typu „60 sekund” ani opcji granicznych. Dostępne są za to opcje Option+, Binary 0-100 i specjalne, które omówimy w dalszej części recenzji.

Konto możemy założyć w trzech walutach: Euro, USD i funt. Minimalny depozyt to $200 a minimalna stawka: $25.

Platforma AnyOption

AnyOption oferuje autorską platformę, która jak już wspominaliśmy była wzorem dla wielu innych serwisów, głównie dlatego, że był to pierwszy tego typu produkt dostępny na rynku poprzez przeglądarkę. Platforma charakteryzuje się prostotą i umiarkowaniem, dzięki czemu zalecana jest szczególnie dla osób początkujących. Podoba nam się zwłaszcza możliwość podglądu i ustawienia okna transakcyjnego 4 aktywów w jednym czasie:

anyoption_platform

Platforma oferuje kilka rodzajów opcji: opcje klasyczne „high/low”, Option+, Binary 0-100, one touch oraz opcje specjalne. Opcje klasyczne i opcje typu one touch są już opisane na naszej stronie, dlatego skupię się na pozostałych opcjach.

Opcje specjalne to nic innego jak opcje dla aktywa kryptowaluty bitcoin. Definiujemy, czy o w danym czasie opcja osiągnie lub przekroczy określony próg ceny. Poziomy te są z góry określone przez brokera. Oferowany zysk przy opcji ITM to 90-120%. Opcja ta korzysta z kursów BTC z serwisu bitstamp.net.

Opcja Option+ daje nam dodatkową możliwość odsprzedaży opcji w każdym czasie jej trwania bez konieczności czekania na czas wygaśnięcia i bez względu na to, czy jest to opcja ITM czy OTM. Jeżeli chcesz sprzedać swoją opcję, otrzymujesz propozycję kursu, która jest aktywna przez 4 sekundy. W tym czasie powinieneś więc zdecydować się na skorzystanie ze sprzedaży.

Opcja Binary 0-100 to opcja z dynamicznie zmieniającym się kursem w zależności od różnicy pomiędzy ceną wyjściową opcji a ceną aktualną oraz zakładaną opcją (buy/sell). Czym wyższy kurs tym opcja jest mniej prawdopodobna, jednakże może przynieść zysk do nawet 1000%. Jest to więc opcja o najwyższym możliwym zysku w tak krótkim czasie. Opcje typu one-touch, które oferują podobne zyski mają bowiem długi okres oczekiwania na realizację. Najkrótszy czas realizacji opcji to 6 minut przed jej wygaśnięciem. Co istotne, egzekucja opcji działa za pomocą jednego przycisku buy (jeżeli zakładamy, że dana opcja się spełni) lub sell (jeżeli zakładamy, że dana opcja się nie spełni).

Przykład:

0-100option

Zwrot na opcjach wydaje się niewysoki (60-70%) jednakże jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że broker standardowo zwraca nam 15% stawki od każdej nieudanej opcji to ofertę oceniamy dużo lepiej. Stosunek zwrotu OTM do zwrotu ITM możemy zmieniać w różnych konfiguracjach. Możliwe są następujące konfiguracje (przykład dla standardowego zwrotu 70%):

kYYI1sz

 

 

 

 

 

Jak więc widać, przy ustawieniu zwrotu za nieudaną opcję (OTM) 5% mogliśmy osiągnąć zwrot 80%, co jest już całkiem przyzwoitym wynikiem.

Czasy wygaśnięcia opcji są dość ubogie, min. czas wygaśnięcia to około 15 min. (6 min. dla opcji 0-100). Ponadto możemy wybrać opcje na koniec dnia, tygodnia i miesiąca.

Broker oferuje całkiem przyzwoity wybór 106 aktywów, podzielonych klasycznie na indeksy, akcje, towary i waluty. Do tego należy jeszcze dołożyć opcję specjalną dla aktywa bitcoin.

Platforma posiada kilka funkcji, które w znaczący sposób mogą ułatwić pracę nad zyskami. Są to m.in:

Live – zakładka umożliwia nam podgląd na aktualnie zawierane opcje przez graczy z całego świata.

3vYlHPU

 

 

 

Trend – podgląd na aktualnie panujący trend na rynku.

rljQnx8

 

 

 

Take profit – funkcja służąca zakończeniu opcji przed jej wygaśnięciem. W zamian otrzymujemy możliwość otrzymania gwarantowanego zwrotu pomniejszonego o kwotę „premium”. Opcja ta wyświetla się 16 minut do zakończenia opcji przez okres 6 minut.

Roll Forward - funkcja rolowania służy przedłużaniu czasu wygaśnięcia opcji w zamian za umniejszenie zysków o proponowaną kwotę „premium”. Opcja ta podobnie jak opcja TPwyświetla się 16 minut do zakończenia opcji przez okres 6 minut.

Użyteczną funkcją jest również powiadomienie SMSowe o wyniku naszej opcji. Ta funkcja dostępna jest jednak tylko dla stawki od $100. SMS jest darmowy, aczkolwiek nie jest dostępny we wszystkich krajach.

Broker przy ustalaniu kursów korzysta z serwisu Reuters.

Depozyty i wypłaty w AnyOption

Zasilenie konta w AnyOption może się odbyć w następujących formach:

 • Karta kredytowa/debetowa
 • Przelew bankowy
 • Skrill

Te same formy dotyczą też wypłat. Jedna wypłata w miesiącu jest pozbawiona opłat. W innym wypadku opłata za wypłatę wynosi $30. Nie ma minimalnej kwoty do wypłaty.

Proces wypłaty wiąże się z wcześniejszą weryfikacją konta.

Minimalny depozyt to $200.

Konto DEMO

Broker nie oferuje konta typu „demo”.

Wsparcie klienta

AnyOption nie oferuje ani polskiej wersji językowej strony ani polskojęzycznego wsparcia klienta. Posługując się jednak językiem angielskim, możemy skorzystać z pomocy e-mailowej, czatu czy też poprosić o oddzwonienie. Możemy też zadzwonić bezpośrednio do przedstawiciela brokera. Support serwisu działa od poniedziałku do piątku. Próbowaliśmy porozmawiać na czacie w tych godzinach, ale niestety nie był on dla nas dostępny.

Materiały szkoleniowe

Broker udostępnia artykuły, filmy instruktażowe, e-booki z licznymi wskazówkami przeznaczonymi głównie dla początkujących handlowców. Możemy więc się dowiedzieć m.in. czym są opcje binarne i jak się charakteryzują, jak analizować rynek, jak zarządzać swoimi środkami, na czym polega psychologia handlu, jakie są szanse i zagrożenia w stosowaniu opcji binarnych, jak rozpoznać trend i jak wyznaczać linie wsparcia i oporu. Przy pomocy filmów video omówione są także poszczególne rodzaje opcji. Na uwagę zasługuje również blog serwisu, gdzie znajdziemy codzienną analizę rynku w formie filmów video, wirtualny kurs oraz aktualne wiadomości z rynku.

Wszystkie te materiały są dostępne za darmo po zarejestrowaniu konta u brokera.

Bonus

AnyOption oferuje bonus o maksymalnej wysokości do 100% wielkości depozytu. Jego wysokość jest ustalana indywidualnie z przedstawicielami brokera.

AnyOption SCAM?

AnyOption to jeden z bardziej solidnych brokerów na rynku, który charakteryzuje się szybkim czasem wypłat, przyjazną platformą oraz wsparciem klienta otwartym na nasze potrzeby. Trudno jest znaleźć jakieś negatywne komentarze o tym brokerze, co jest tym bardziej pozytywnym znakiem, że baza klienta tego najstarszego brokera opcji binarnych jest wyjątkowo duża.

Podsumowanie

AnyOption to weteran pośród brokerów opcji binarnych. Do dzisiaj zachował swój konserwatywny charakter nie angażując się za bardzo w wyścig czasów wygaśnięcia opcji czy w super oferty bonusowe. Niektórzy uznają taką politykę za zaletę serwisu. Unikalna platforma brokera wyróżnia się posiadaniem charakterystycznych funkcji oraz niespotykanych nigdzie indziej rodzajów opcji.

Pozytywnie oceniamy również możliwość określania poziomu zwrotu z nieudanej opcji. Tego brokera zalecamy głównie początkującym traderom. To czego nam brakuje, to głównie szerszego wachlarzu czasów wygaśnięcia opcji.

Forum dyskusyjne i opinie

Link do dyskusji

Szczegóły brokera
Nazwa brokera AnyOption
Strona www www.anyoption.com
Rozpoczęcie działalności 2008
Kraj rejestracji Cypr
Regulacja tak (CySec)
Platforma Autorska
Rynki waluty, indeksy, towary, akcje
Rodzaje opcji „high/low”, Option+, Binary 0-100, one touch oraz opcje specjalne
ilość aktywów 106
Opcje wpłaty Karta kredytowa/debetowa, przelew bankowy, skrill
Opcje wypłaty Karta kredytowa/debetowa, przelew bankowy, skrill
Min. Depozyt 200 USD
Min/Max Transakcja $25/no max.
Min. wypłata brak
Prowizje za wpłaty/wypłaty 1 wypłata w miesiącu – brak opłat. Powyżej: $30.
Zysk do 81% (opcje klasyczne)
Waluta konta USD, GBP, EUR
Bonus indywidualnie, do 100%
Zwrot z nieudanych Inwestycji Tak, do 20%.
Demo nie
Wsparcie klienta on-line tak
Obsługiwane języki angielski, turecki, hiszpański, niemiecki, włoski, rosyjski, francuski, fiński, japoński, szwedzki, holenderski
Akceptacja traderów z USA nie
Czas wygaśnięcia opcji koniec dnia, tygodnia, miesiąca
Materiały szkoleniowe tutoriale, e-booki, artykuły, filmy instruktażowe, dzienna analiza rynku
Wsparcie urządzeń mobilnych tak

AnyOption rank

 • Platforma: Autorska
 • Start: 2008
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat
Działanie platformy
Support
Wygląd i funkcjonalność strony
Wiarygodność serwisu
Wybór metod płatności
Ilość materiałów szkoleniowych
Wysokość zwrotów
Ilość aktywów
Bardzo dobry

User Rating:

3.9/5
(1 votes)
 • Platforma: Autorska
 • Start: 2008
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat 90%
Działanie platformy 84%
Support 80%
Wygląd i funkcjonalność strony 88%
Wiarygodność serwisu 88%
Wybór metod płatności 80%
Ilość materiałów szkoleniowych 92%
Wysokość zwrotów 86%
Ilość aktywów 84%
86% Bardzo dobry

User Rating:

79
(1 votes)

Zalety
 • Regulacja przez Cysec
 • Ugruntowana pozycja brokera na rynku
 • Wysokie zwroty za nieudane opcje
 • Możliwość sprzedaży i przedłużenia opcji
 • Duża ilość materiałów szkoleniowych
 • Wsparcie dla urządzeń mobilnych
 • Powiadomienia smsowe
Wady
 • Skromny wybór czasów wygaśnięcia
 • Nie zawsze aktywny czat (próbowaliśmy kilka razy w ciągu dnia)
 • Wysoka min. stawka

 

 2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej