BDSwiss opinie i recenzja. Czy BDSwiss to oszustwo (scam) ?

Opinie i recenzja BDSwiss

BDSwiss (inna używana nazwa to Banc de Swiss) jest całkiem popularnym brokerem opcji binarnych, który podlega regulacji cypryjskiemu urzędowi CySec ( nr licencji: 199/13{2)). Właścicielem serwisu jest firma Bdswiss Holding Plc (Keplero Holdings Ltd) z siedzibą na Cyprze.

Link rejestracyjny z bonusem do 100%!


 

Zapisz się do brokera z naszego linka, złóż depozyt, dokonaj kilku transakcji i otrzymaj dostęp do unikalnych strategii i narzędzi w naszej strefie VIP!

Nazwa serwisu może wydawać się myląca, gdyż jedynym szwajcarskim akcentem na stronie jest oferowany nr kontaktowy do szwajcarskiego supportu, nie posiada tam jednak ani siedziby ani adresu korespondencyjnego. Użycie nazwy „swiss” w nazwie domeny ma więc w naszej opinii wymiar marketingowy a nie jest oszustwem i służy  skojarzeniu brokera z bezpieczeństwem i pewnością jaką przypisuje się bankom szwajcarskim.

Swoje początki firma stawiała na rynku niemieckim, ale dynamiczny rozwój firmy spowodował rozszerzenie swojej działalności na inne kraje w tym również na Polskę. Serwis oferuje bowiem polskie tłumaczenie strony a także wsparcie telefoniczne klienta w j. polskim. Dodatkowym atutem jest oferta ekspresowych przelewów z polskich kont bankowych za pomocą serwisu przelewy24. Nie możemy jednak otworzyć konta w polskiej walucie, do wyboru mamy tylko EUR.

Strona jest elegancka, przejrzysta i przyjemnie się ją nawiguje. Możemy w łatwy sposób sprawdzić najnowsze informacje z rynku a także otworzyć centrum edukacyjne z różnorodnymi materiałami szkoleniowymi. Dostępny jest również przejrzysty kalendarz ekonomiczny.

Na stronie zainstalowany jest certyfikat SSL typu „green bar”, mamy więc pewność, że dane przesyłane za pomocą tego serwisu nie trafią do osób trzecich i są bezpieczne.

Strona przetłumaczona jest również na j. niemiecki, grecki, włoski, duński, norweski, fiński, szwedzki, holenderski, francuski, hiszpański.

Broker zachęca również do wykonywania zadań i zdobywania punktów, dzięki którym można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Platforma BDSwiss

BDSwiss korzysta ze sprawdzonej na rynku platformy SpotOption. Oferuje ona klasyczny podział aktywów na akcje, towary, waluty i indeksy, których w ofercie jest 171. Broker zachęca również do kontaktu, jeżeli jakiegoś aktywa brakuje w ofercie, a na którym to aktywie klient chciałby oprzeć swoją grę. Wszystkie kursy aktywów obliczane są na podstawie ostatnich kursów podanych przez Reuters. Oferowane  rodzaje opcji to: klasyczne high/low, One Touch, krótkoterminowe 30, 60, 120, 180 i 300 sekundowe i opcje w parach, czyli opcje porównawcze dwóch aktyw oraz drabina. Czas wygaśnięcia opcji waha się od 30 sekund do nawet 12 miesięcy. Maksymalne zyski z opcji klasycznych to około 83%. Dla opcji krótkoterminowych zwrot jest niższy i wynosi około 70%.

Platforma jest również dostępna dla urządzeń mobilnych.

 

Depozyty i wypłaty w BDSwiss

Minimalna wpłata jaką możemy zasilić konto to 100 euro. Minimalna wypłata jest taka sama. Realizacja wypłaty poprzez przelew bankowy wiąże się z opłatą 25 euro. Na stronie nie ma informacji na temat bonusów. Rozmawiając jednak z przedstawicielem platformy na czacie, możemy się dowiedzieć, że wynosi max. 100% i należy obrócić nim min. 15razy aby móc go wypłacić.

Oferowane formy płatności to karta kredytowa, przelew bankowy, Ukash, Sofort, Paysafecard, Giropay, EPS.

Konto DEMO

Broker nie oferuje konta typu „demo”.

Wsparcie klienta

Swoje uwagi i pytania możemy kierować za pomocą czatu w języku angielskim (działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu) albo pod nr telefonu +482 230 745 64 w j. polskim. Dostępny jest również tradycyjny formularz kontaktowy. Czas odpowiedzi jest szybki a kontakt z klientem wiąże się z wysoką kulturą osobistą. Możemy również wysłać korespondencję na adres biura w Niemczech:

Mainzer Landstrasse 41
60329 Frankfurt

Materiały szkoleniowe

W ofercie edukacyjnej mamy dostęp do e-booka i samouczka, z krótkimi instrukcjami na temat założenia konta oraz opisem rodzajów gry na opcjach. Dodatkowo, bogato wygląda zasób materiałów multimedialnych (filmików), które są przetłumaczone na j. polski, z których możemy dowiedzieć się czym są opcje, jak się dzielą, jak dokonywać transakcji a także jak odczytywać wykresy i jakie są rodzaje strategii.

Ciekawie wygląda również kalendarz ekonomiczny oraz strona z aktualnościami rynkowymi. Dostępny jest również słownik pojęć używanych w opcjach binarnych.

Bonus

BDSwiss oferuje bonus o maksymalnej wysokości do 100% wielkości depozytu.

BDSwiss SCAM?

BDSwiss to regulowany broker z dość już mocno ugruntowaną pozycją na rynku. Oczywiście, jak przy każdym brokerze zdarzają się niezadowoleni klienci, nie znaleźliśmy jednak znaczących czy masowych skarg ani takich nie otrzymaliśmy. Ponieważ jednak zasady przyznawania bonusu nie są dokładnie opisane w regulaminie brokera, zachęcamy do precyzyjnego ustalenia z konsultantem zasad wypłaty tego bonusu albo rezygnacji z niego.

Podsumowanie

 

BDswiss to całkiem przyjazny serwis dla polskiego użytkownika, który dzięki polskiemu tłumaczeniu strony, supportowi, niskiemu minimum depozytu oraz szybkim przelewom poprzez serwis przelewy24 znalazł swoich zwolenników wśród polskich użytkowników. Zniechęcająco może jednak wyglądać tylko jedna waluta konta oraz wysokie minimum wypłaty (100 euro).

Ważne jest jednak to, że broker jest regulowany oraz że ma doświadczenie na wymagającym rynku niemieckim, szwajcarskim czy austriackim co niewątpliwie znacznie podnosi prestiż serwisu.

Opinie BDswiss i Forum

Link do dyskusji

Szczegóły brokera
Nazwa brokera BDSwiss
Strona www www.bdswiss.com
Rozpoczęcie działalności 2012
Kraj rejestracji Cypr
Regulacja tak (CySec)
Platforma SpotOption
Rynki Forex, Indeksy, Akcje, Towary
Rodzaje opcji high/low, One Touch, 30-60 sec, opcje w parach
ilość aktywów 171
Opcje wpłaty karta kredytowa, karta debetowa maestro, przelew bankowy, Przelewy 24 (błyskawiczne przelewy bankowe), Ukash, Sofort, Paysafecard, Giropay, EPS
Opcje wypłaty Karta kredytowa, przelew bankowy
Min. Depozyt 100 euro
Min/Max Transakcja 5 euro/1500 euro
Min. wypłata 100 euro
Prowizje za wpłaty/wypłaty 25 euro – przelew bankowy, kartą gratis
Zysk do 83%
Waluta konta EUR
Bonus Do 100%
Zwrot z nieudanych Inwestycji 10%
Demo brak
Wsparcie klienta on-line tak
Obsługiwane języki polski, angielski, niemiecki, grecki, włoski, duński, norweski, fiński, szwedzki, holenderski, francuski, hiszpański
Akceptacja traderów z USA nie
Czas wygaśnięcia opcji 30, 60, 120, 180, 300 sekund aż do 12 miesięcy
Materiały szkoleniowe samouczek, e-book, filmy video, kalendarz ekonomiczny, słownik, aktualności rynkowe
Wsparcie urządzeń mobilnych tak

Video

BDSwiss rank

 • Platforma: SpotOption
 • Start: 2012
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat
Działanie platformy
Support
Wygląd i funkcjonalność strony
Wiarygodność serwisu
Wybór metod płatności
Ilość materiałów szkoleniowych
Wysokość zwrotów
Ilość aktywów
Całkiem dobry

User Rating:

3/5
(2 votes)
 • Platforma: SpotOption
 • Start: 2012
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat 80%
Działanie platformy 84%
Support 88%
Wygląd i funkcjonalność strony 94%
Wiarygodność serwisu 82%
Wybór metod płatności 80%
Ilość materiałów szkoleniowych 88%
Wysokość zwrotów 84%
Ilość aktywów 84%
85% Całkiem dobry

User Rating:

60
(2 votes)

Zalety
 • Regulacja przez Cysec
 • Polski język serwisu
 • Wysokie zwroty
 • Niskie minimum depozytu
 • Opcje długoterminowe
 • Wsparcie dla urządzeń mobilnych
 • Możliwość wpłaty poprzez przelewy24
Wady
 • Przeciętna platforma
 • Jedna waluta konta (euro)
 • Wysokie minimum wypłaty

 

 2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej