Bonusy i promocje od brokerów opcji binarnych

Bonusy brokerów

opcje_binarne_bonus

Na tej stronie przedstawiamy unikalne bonusy na start z depozytem i bez depozytu.

Promocje dostępne tylko dla użytkowników portalu www.eopcje.pl


 

OptionTrade bonus i promocja!

Darmowe sygnały opcji binarnych oraz dodatkowe dwukrotne doładowanie konta typu demo!

 1. Darmowe sygnały – załóż konto OptionTrade z naszego polecenia, złóż depozyt i otrzymaj darmowe sygnały opcji binarnych w serwisie BlueSkyBinary. Więcej
 2. Dodatkowe doładowanie – załóż konto OptionTrade z naszego polecenia, złóż depozyt i otrzymaj dwukrotną możliwość dodatkowego zasilenia konta typu demo kwotą $1,000! Standardowo konto demo posiada limit kwotowy $1,000.

Obie promocje można łączyć ze sobą.

Recenzja OptionTrade


 

Bonus od Utrader!

300-150 risk free

Załóż konto Utrader z naszego polecenia, złóż depozyt i otrzymaj

Opcje wolne od ryzyka i dodatkowy bonus od depozytu!

 1. Opcje wolne od ryzyka – zawieraj transakcje bez ryzyka poniesienia straty!
  Depozyt 750 – 900 PLN – 2 transakcje bez ryzyka do wysokości 40% depozytu
  Depozyt 901 – 1,800 PLN – 3 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu
  Depozyt 1,801 – 3,500 PLN – 4 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu
  Depozyt +3,500 PLN – 5 transakcji bez ryzyka do wysokości 100% depozytu
 2. Dodatkowy bonus – otrzymaj 10% dodatkowego bonusu od kwoty depozytu: 750-900 PLN oraz przy depozycie powyżej 3,500 PLN!

Obie promocje można łączyć ze sobą. Szczegóły promocji w recenzji brokera:

Recenzja Utrader


Bonus od Opteck!

załóż konto Opteck z naszego polecenia, złóż depozyt i otrzymaj wyższy bonus!

Dodatkowy bonus – zarejestruj się w Opteck a otrzymasz 5% wyższy bonus ponad standardowy (25-100%)!  Bonus ten przyznawany jest tylko od pierwszego depozytu.

Recenzja Opteck


 

Bezterminowe konto demo w Dukascopy!

opcje_binarne_demo

 

Broker Dukascopy oferuje konto typu demo wszystkim chętnym osobom do testowania platformy opcji binarnych.

Jednakże standardowo posiada ono ograniczenie czasowe i możemy z niego korzystać tylko przez okres 2 tygodni. Ale nie nasi czytelnicy! Mogą oni korzystać z konta demo bez ograniczeń czasowych! Wystarczy przed wygaśnięciem konta skontaktować się z nami albo bezpośrednio z dukascopy (możliwy jest kontakt w języku polskim) i konto zostanie przedłużone o kolejne 2 tygodnie. Nie ma ograniczenia jeśli chodzi o ilość przedłużeń konta!

 


Pamiętaj! Bonusy i promocje posiadają mniej lub bardziej szczegółowe regulaminy i warunki skorzystania! Szczegółowo zapoznaj się z nimi aby poznać obowiązuje je zasady. Bonusy dzielą się na te, które są oferowane od pierwszego depozytu oraz na te, które dotyczą dodatkowego depozytu. Zazwyczaj najbardziej wartościowe bonusy to te, które są oferowane od pierwszego depozytu. Aby móc wypłacić środki uzyskane drogą bonusa to najczęściej należy dokonać środkami bonusowymi obrotu na koncie (15-60 razy, w zależności od brokera i oferty). Często środki bonusowe nie są łączone ze środkami nie-bonusowymi. Skorzystanie z bonusa jest opcjonalne. Trzeba zwrócić uwagę na to, że jeżeli u danego brokera środki z bonusa są  mieszane ze środkami rzeczywiście wpłaconymi, to możemy mieć problem z wypłatą środków nie-bonusowych do czasu osiągnięcia odpowiedniego obrotu środkami bonusowymi.2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej