Opcje binarne a konto demo

demoOpcje binarne nie są łatwym instrumentem do zarabiania pieniędzy. Możliwe, że za pierwszym, drugim a może i trzecim razem będziesz miał szczęście i Twój wybór opcji okaże się skuteczny. Jeżeli w tym momencie postanowisz zrealizować swój zysk i wypłacić pieniądze od brokera, to możesz uznać się za szczęściarza. Ale czy jednak nie będziesz chciał zarobić więcej i nie wystawisz ponownie swojego szczęścia na próbę?

Zapewniam Cię, że każdy poziom szczęścia ma swoje granice a po każdej hossie przychodzi bessa. Opcje binarne nie są instrumentem, gdzie nasz sukces można mierzyć tylko poziomem szczęścia. Czym wcześniej więc zaczniesz opracowywać swoją strategię opcji binarnych tym lepiej. A do opracowywania strategii opcji binarnych najlepiej nadaje się konto typu demo (konto demonstracyjne).

Konto demonstracyjne opcji binarnych

Nie tylko plan opracowania strategii jest motywem do korzystania z kont demonstracyjnych. Chodzi również o zapoznanie się z technologią i systemem transakcyjnym udostępnianym przez danego brokera. Każda bowiem platforma wiąże się z określoną specyfiką konta transakcyjnego i jego funkcjonalnością. Konto demo nie różni się praktycznie niczym od konta realnego oprócz tego, że korzystasz z pieniędzy wirtualnych. Można więc przetestować większość funkcji oraz przyzwyczaić się do sposobu zlecania opcji bazując na realnych cenach rynkowych. Czym bowiem szybciej będziemy potrafili to zrobić tym lepiej. Niekiedy bowiem dana strategia wymaga natychmiastowej reakcji. Możemy również zapoznać się z różnymi rodzajami opcji oraz aktywami. Każde bowiem aktywo ma inną dynamikę zmiany ceny, co ma znaczenie przy dostosowywaniu strategii. Jedne strategie bowiem oczekują wysokiej dynamiki wzrostu/spadku ceny a inne wprost przeciwnie, oczekują stabilności i małych ruchów na wykresie.

Cierpliwość i konsekwencja są jednymi z ważniejszych cech skutecznego tradera. Dotyczy to również rynku opcji binarnych. Czasami daną strategię trzeba przetestować kilka miesięcy, gdyż może się okazać, że przynosi ona świetne wyniki przez 1, 2 a nawet 3 tygodnie, a po tym okresie przychodzi okres, w którym strategia po prostu nie działa i powoduje uszczuplenie naszego kapitału. Lepiej więc ćwiczyć swoje strategie do momentu, aż uznamy że jej wyniki są stabilne i skuteczne. Jeżeli Twoja strategia przynosi Ci 60% skuteczność, możesz już mówić o sukcesie, gdyż taki procent skuteczności zapewnia konkretny dochód.

Dodatkowo dzięki nie podejmowaniu ryzyka własnego kapitału, możesz testować naprawdę egzotyczne ustawienia i konfiguracje. Możesz dla danej strategii zmieniać okresy wygaśnięcia opcji oraz aktywa aby porównać, która konfiguracja przynosi największą skuteczność. I to wszystko bez zbędnego ryzyka. Dana strategia może też działać u jednego brokera a u drugiego już nie, mimo stosowania tych samych podstaw strategii. Wynikać to może np z opóźnień działania platformy czy różnicy cen aktyw. Warto więc wybierać konto demo u brokera, u którego później chcesz wpłacić środki.

 

Wybór konta typu demo, z depozytem czy bez?

Po uwolnieniu rynku opcji binarnych konta demo nie były w ogóle dostępne dla klientów. Pierwsze konto demo uruchomione zostało na początku 2010 roku. Obecnie prawie każdy broker oferuje dostęp do konta demo. Każdy broker posiada jednak własną politykę dotyczącą kont demonstracyjnych. Jedni brokerzy udostępniają konto demo wszystkim chętnym inni żądają wcześniej wpłacenia depozytu. W tym drugim przypadku nie jest konieczne obracanie depozytem, możemy go w każdej chwili wypłacić, jednak biorąc pod uwagę opłaty transakcyjne takie manewry nie są opłacalne. Są również brokerzy, którzy w ogóle nie udostępniają konta typu demo tłumacząc się obciążeniem serwerów czy różnicą emocji jaka występuje przy grze realnymi i wirtualnymi środkami. Więcej jest jednak zalet korzystania z konta typu demo niż wad, dlatego zachęcamy na wstępie do korzystania z tego typu konta.

Prawie każdy broker limituje czas dostępu do konta demo oraz wysokość wirtualnych środków. Jednakże dzięki naszej współpracy z brokerem OptionTrade rejestracja konta u tego brokera z naszego polecenia daje możliwość dodatkowego dwukrotnego zasilenia konta typu demo kwotą $1000! Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji.

Zachęcamy również do zapoznania się z tabelą porównawczą brokerów i ich ofertą kont demonstracyjnych.

Leave a Reply2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej