Platforma

Platforma jest systemem transakcyjnym obsługującym obrót opcjami binarnymi. Inaczej mówiąc jest to oprogramowanie na serwerze brokera umożliwiające dokonywanie transakcji na opcjach binarnych użytkownikom systemu. Istnieją różne platformy i są tworzone przez firmy programistyczne. Każda platforma charakteryzuje się innymi cechami, warto więc zapoznać się z właściwością i funkcjonalnością platformy danego brokera przed jego wyborem. Przykładowe platformy opcji binarnych to spotoption, keystone, tradesmarter, marketspulse.

Większość platform oferuje do niej dostęp z poziomu strony www. Tworzone są też specjalne wersje platformy na urządzenia mobilne.2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej