StockPair recenzja i opinie

Recenzja StockPair

StockPair to jeden z najlepiej ocenianych brokerów na rynku opcji binarnych. Broker ten jest od 2014 roku regulowany przez CySEC i posiada ciekawą i wszechstronną ofertę dla swoich klientów. Swoją pozycję zapewnił sobie głównie dzięki wydajnej platformie oraz szybkiej i bezproblemowej realizacji wypłat.

Link rejestracyjny z bonusem do $2500!


 

Zapisz się do brokera z naszego linka, złóż depozyt, dokonaj kilku transakcji i otrzymaj dostęp do unikalnych strategii i narzędzi w naszej strefie VIP!

 

To co szczególnie wyróżnia tego brokera od konkurentów, to poszerzenie standardowej oferty opcji binarnych o tzw. pair options, czyli opcje w parach. Polegają one na wyborze dwóch aktywów i ocenie, który z nich osiągnie wyższą wartość w określonym przedziale czasowym. Możemy decydować o tym, czy jedno aktywo osiągnie wyższą cenę niź drugie, albo które aktywo osiągnie lepszy rezultat. W pierwszym przypadku wysokość zwrotu jest relatywna i zależna od różnicy cenowej obu aktywów (czym wyższa cena jednego aktywa tym niższy zwrot za te aktywo), a w drugim jest stała i wspólna dla obydwu aktywów.

Opcje w parach umożliwiają zarabianie nawet jeśli cena obydwu aktyw spada lub rośnie. Istotne jest bowiem głównie to, które aktywo ma wyższą/niższą cenę.

Stopy zwrotów są całkiem wysokie (do 82% dla klasycznych opcji binarnych), Stockpair nie oferuje jednak zwrotów za nieudane transakcje.
Pomimo przetłumaczenia strony na wiele języków, nie odnajdziemy jednak polskiego tłumaczenia.

Wielkość depozytu decyduje o tym, jakie dodatkowe uprawnienia i narzędzia zostaną udostępnione dla naszego konta. Te dodatkowe przywileje to dostęp do webinariów i seminariów online, pomoc ze strony eksperta serwisu, dodatkowe bonusy. Aby korzystać z tych przywilejów należy zachowywać odpowiednią wysokość salda.
Upgrade konta możemy zrobić deponując min. kwotę $1000. Dostępne rodzaje kont to:Silver, Gold, Platinum i VIP.

Szczegóły:

 

Przy rejestracji konta, możesz wybrać jego walutę.  Dostępne waluty to: EURO, USD i GBP.

 

Platforma StockPair

Platforma serwisu to jeden z największych jego atutów. Jest ona przejrzysta, przyjazna użytkownikowi, działa szybko i posiada liczne narzędzia i wykresy, które w znacznym stopniu ułatwiają śledzenie i odczytywanie wykresów. W licznych przypadkach oferta konkurencji jest na tyle uboga, iż do śledzenia wykresów konieczna jest często instalacja dodatkowych narzędzi (np. Metatrader 4). W przypadku StockPair nie jest to konieczne. Dostęp do platformy jest oferowany poprzez stronę www.

Nie wszystkie jednak rodzaje opcji są dostępne w tej platformie. Nie znajdziemy ani ‚opcji granicznych’ (boundary options, range) ani ‚jedno dotknięcie’ (one touch). Dostępne są za to opcje klasyczne, w parach, krótkoterminowe i opcje typu Kiko.

Wyjaśnienia wymaga ostatni rodzaj opcji, który niedawno (marzec 2015) poszerzył ofertę brokera. Opcja kiko działa w bardzo prosty sposób. Głównym założeniem tej opcji jest brak wyboru expiry time, czyli czasu zakończenia opcji.

Ta opcja jest bardzo podobna do opcji granicznej poza zakresem (boundary out) z tą różnicą, że decydujemy który zakres (górny czy dolny) wykres ma przekroczyć oraz nie mamy określonego czasu wygaśnięcia opcji. Opcja jest więc otwarta dotąd, aż któryś z zakresów (górny lub dolny zostanie przekroczony).

Zakresy te są z góry określone przez platformę, możemy jedynie wybrać czy ten zakres ma być węższy (low span) czy też szerszy (high span). Szerszy zakres oznacza, że opcja będzie otwarta dłużej zanim zostanie przekroczony któryś z zakresów. Wybór rodzaju zakresu nie wpływa jednak na wysokość zwrotu, który może osiągnąć nawet 82%.  Dodatkowo wybieramy parę walutową, moment otwarcia opcji oraz rodzaj zakresu (górny lub dolny) który ma przekroczyć wykres ceny. Jednakże ich położenie jest na tyle wąskie wobec aktualnej ceny, iż zamknięcie opcji następuje dosyć szybko (po kilku lub kilkunastu minutach przy wąskim zakresie).

Na screenie poniżej prezentuję jak wybrać opcję typu KIKO (kliknij aby powiększyć):

kiko_options

A tutaj screen z wygranej opcji typu KIKO:

Stockpair posiada inną konstrukcję czasów wygaśnięcia niż większość brokerów. Nie mamy tutaj ustalonego z góry czasu rozpoczęcia i wygaśnięcia opcji przez brokera tylko sami określamy i moment uruchomienia opcji i kiedy ona wygaśnie. Podobnie jak to działa w przypadku opcji krótkoterminowych, tyle że wybór czasów wygaśnięcia jest znacznie bardziej szeroki. Pozwala nam to na wybór odpowiedniego momentu uruchomienia opcji wg naszych potrzeb. Łatwiej jest więc nam dostosować transakcje pod naszą strategię, dzięki czemu możemy ich uruchomić więcej. Dostępny wybór czasów wygaśnięcia to: 60, 90 sekund, 5, 10, 15, 30, 60 minut, na koniec dnia, na koniec tygodnia, na 14, 30, 60, 90, 150 dni. Najdłuższy więc okres opcji to około pół roku.

kiko_options2

Minimalna stawka to $20 a maksymalna $16000 (konto VIP).

StockPair oferuje dostęp do około 170 aktywów, co jest wynikiem całkiem przyzwoitym.

Platforma jest również udostępniana w specjalnej wersji na urządzenia mobilne.

Depozyty i wypłaty w StockPair

Składanie depozytów i realizacja wypłat w StockPair nie jest skomplikowanym procesem, aczkolwiek ilość metod płatności jest stosunkowo ograniczona. Możemy wpłacać i wypłacać poprzez kartę kredytową, przelew bankowy czy skrill. Rezydenci niektórych krajów (głównie kraje z wschodnią granicą Polski) posiadają dodatkowo możliwość wpłaty poprzez lokalne systemy takie jak iDEAL, GiroPay, Sofort, AstroPay, WebMoney, QIWI oraz Moneta.

Minimalny depozyt w StockPair to 250$/Eur/funtów.

Standardowo, próba wypłaty środków będzie wiązała się z weryfikacją konta. Jest ona jednorazowa i jej realizacja będzie wiązać się z nielimitowanymi szybkimi wypłatami z serwisu (do 2 dni roboczych plus ewentualnie czas twojego banku na zaksięgowanie wpłaty). Weryfikacja polega na przesłaniu dokumentów potwierdzających nasze dane osobowe.

Konto DEMO

StockPair nie oferuje konta typu demo dla szeregowego klienta. Jedynie uczestnicy programu afiliacyjnego mogą otrzymać dostęp do tego typu konta.

Wsparcie klienta

Stockpair jest serwisem przyjaznym dla użytkownika. I nie mam na myśli tylko bezpośredniego podejścia pracowników firmy do klienta, ale również politykę firmy skierowaną na tworzenie przyjaznego miejsca dla swoich klientów, czyli rozwijanie takich rozwiązań jak: narzędzia użytkownika, budowa interfejsu platformy, materiały szkoleniowe, regularne webinary, czy polityka przyznawania bonusów.

Strona jest przetłumaczona na 10 języków, brakuje jednak języka polskiego. Z działem wsparcia klienta można kontaktować się poprzez formularz kontaktowy, e-mail, czat lub telefonicznie. Należy jednak używać języka angielskiego.

Materiały szkoleniowe

Dział edukacji StockPair jest mocno rozbudowany, chociaż zawiera głównie podstawowe informacje związane z rynkiem albo opisem platformy. Dla bardziej szczegółowej dziennej i tygodniowej analizy rynku stworzono oddzielny serwis stockpair-insight.com. Zaawansowane narzędzia są jednak tylko dostępne dla kont ze zrobionym upgrade konta (indykatory, wsparcie eksperta).

Bonus

Stockpair oferuje bonus do wysokości 60% depozytu. Aby móc go wypłacić należy nim obrócić 40 razy.

StockPair SCAM?

Po sieci krążą różne opinie o tym brokerze, ale StockPair nie jest scamem. Nie doszły do nas żadne skargi na tego brokera. Wypłaty są realizowane bezproblemowo nawet przy wysokich kwotach.

Podsumowanie

StockPair to wyjątkowy broker, który dbałością o jakość swoich usług zajął mocną pozycję w rankingach brokerów opcji binarnych. Tego brokera rekomenduję szczególnie tym, którzy chcą obracać większymi kwotami, gdyż dotychczasowa historia pokazała, iż broker ten podchodzi poważnie do realizacji swoich zobowiązań. Natomiast ciekawą opcją dla osób początkujących są opcje w parach, gdzie typowanie wyniku nie wymaga znajomości zawiłych zasad rynkowych, oraz konto demo. Czekamy wciąż na otwarcie się brokera na rynek polski.

Do negatywnych sygnałów odniósłbym sytuację, w której wynik remisowy został uznany za pozycję stratną (wcześniej powodował zwrot 100% stawki na konto) Z drugiej strony zwiększono wysokość zwrotów, jednak wg naszych wyliczeń takie zmiany działają niekorzystnie dla użytkowników systemu.

Forum dyskusyjne i opinie

Link do dyskusji

Szczegóły brokera
Nazwa brokera StockPair
Strona www www.stockpair.com
Rozpoczęcie działalności 2010
Kraj rejestracji Cypr
Regulacja tak (CySec)
Platforma StockPair
Rynki Forex, Indeksy, Akcje, Towary
Rodzaje opcji High/Low, Short Term, opcje w parach
ilość aktywów 170
Opcje wpłaty karta kredytowa, przelew bankowy, skrill, sofort banking, webmoney, giropay, ideal, qiwi, CashU, Astropay
Opcje wypłaty karta kredytowa, przelew bankowy, skrill
Min. Depozyt $250, £250, €250
Min/Max Transakcja $20, $6000
Min. wypłata $20
Prowizje za wpłaty/wypłaty brak
Zysk do 85%
Waluta konta EUR, USD, GBP
Bonus Do 60%
Zwrot z nieudanych Inwestycji brak
Demo tak, na żądanie
Wsparcie klienta on-line tak
Obsługiwane języki angielski, arabski, rosyjski, koreański, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, szwedzki, holenderski, grecki
Akceptacja traderów z USA nie
Czas wygaśnięcia opcji 60, 90 sekund, 5, 10, 15, 30, 60 minut, 1 dzień, 1 tydzień, 14, 30, 60, 90, 150 dni
Materiały szkoleniowe Przewodnik, codzienne i tygodniowe analizy rynku, wsparcie eksperta po zrobieniu upgrade konta
Wsparcie urządzeń mobilnych tak

StockPair rank

 • Platforma: StockPair (autorska)
 • Start: 2010
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat
Działanie platformy
Support
Wygląd i funkcjonalność strony
Wiarygodność serwisu
Wybór metod płatności
Ilość materiałów szkoleniowych
Wysokość zwrotów
Ilość aktywów
Bardzo Dobry

User Rating:

4.8/5
(1 votes)
 • Platforma: StockPair (autorska)
 • Start: 2010
 • Rejestracja: Cypr
Szybkość wypłat 96%
Działanie platformy 96%
Support 92%
Wygląd i funkcjonalność strony 98%
Wiarygodność serwisu 86%
Wybór metod płatności 78%
Ilość materiałów szkoleniowych 80%
Wysokość zwrotów 90%
Ilość aktywów 90%
90% Bardzo Dobry

User Rating:

97
(1 votes)

Zalety
 • Regulacja przez Cysec
 • Stabilnie działająca platforma i przyjazny interfejs
 • Dostęp do konta demo
 • Wysokie zwroty
 • Terminowe wypłaty
 • Szeroki wachlarz aktywów
 • Opcje w parach
Wady
 • Brak opcji granicznych i typu one touch
 • Brak polskiej wersji strony
 • Zaliczenie remisu jako straty
 • Brak dostępu do konta demo



2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej