Wskaźnik Stochastic w różnych interwałach czasowych

Aby mieć obiektywny obraz wykresu ceny oraz panującego trendu, należy nie tylko zatrzymać się na obserwowanym interwale czasowym danego aktywa, ale należy go porównywać z sąsiadującymi interwałami.

Dzięki takiej praktyce otrzymujemy dodatkowe potwierdzenie, że dany trend jest częścią większego trendu co jest wzmocnieniem naszego sygnału. Dzisiejszy bohater artykułu czyli wskaźnik MTF Stochastic pozwala obserwować wykres stochastyczny o wyższym interwale czasowym na wykresie o niższym interwale czasowym. Możemy więc obserwować wykres 5 minutowy a jednocześnie podglądać zachowanie wskaźnika na 15, 30 czy godzinnym interwale czasowym danego aktywa.

Przykład zastosowania:

entry_candle

Taka konfiguracja pozwala nam na granie zgodne z trendem, również tym na wyższym przedziale czasowym.

Aby ustawić inny przedział czasowy wystarczy dodać wskaźnik MTF stochastic do terminala i zmodyfikować ustawienie TimeFrame na pożądane (w minutach).

Pobierz wskaźnik MTF-Stochastic-v2.0

Leave a Reply2015-2016 Eopcje.pl.

Uwaga! Obrót opcjami binarnymi wiąże się ze znacznym ryzykiem straty!
Informacje zamieszczane na stronach serwisu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu "Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi", jak również nie stanowią zaproszenia do składania ofert zakupu, bądź sprzedaży. Informacje zamieszczane w serwisie są wyłącznie wyrazem poglądów osób i firm współpracujących i nie powinny być inaczej interpretowane.

Serwis Eopcje.pl stara się aby informacje zawarte na stronach serwisu były kompletne i zgodne ze stanem faktycznym, jednak nie jest w stanie zagwarantować poprawności tych informacji. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, w tym za utratę zysków, które mogą wiązać się bezpośrednio lub pośrednio z użytkowaniem takich informacji lub poleganiem na nich.

Strona internetowa eopcje.pl nie jest stroną firmową oraz jest prowadzona, administrowana i zarządzana przez osobą indywidualną. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do użycia formy kontaktowej

Zarabiaj na HODLowaniu kryptowalut. Więcej